Sublimácia

Žiarivé farby a odolné aplikácie

Sublimácia je ideálnym riešením pre poskytovateľov tlačových služieb zameraných na textilnú výrobu. Tlačte priamo na polyester alebo špeciálne povrchovo upravený materiál s polyesterovým povlakom. Takto môžete vyrobiť personalizované oblečenie a tlačiť na drevo, hrnčeky, banery, veľké plochy, na tričká, športové a ďalšie aktívne nosené oblečenie. Pomocou sublimačnej tlače vyrobíte naozaj dlhotrvajúce kvalitné produkty aj vo veľkých objemoch. Inšpirujte sa našou ponukou DTG (Direct to Garment) tlačiarní.

V skratke o sublimácii

Pri zahriatí sa sublimačné (teplom aktivované) atramenty menia na plyny, ktoré sa pevne naviažu do polyesteru. Tlačí sa buď priamo na špeciálny polyesterový materiál, alebo nepriamo pomocou transferového papiera a následného zalisovania. Vtedy tlačíme grafiku na povrch prenosového papiera a transferujeme na výrobok. Po odtransferovaní pigmentu z prenosového papiera vyťahujete z lisu potlačený výrobok.

Už čoskoro vám predstavíme novinku.

 

Dočítajte sa viac o sublimácii na našom blogu

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím