Eco-Sol MAX3 atrament

Eco-Sol MAX3 je najnovšia generácia ocenených eco-solventných atramentov od Roland DG. Atrament dosahuje ešte lepšie výsledky ako kedykoľvek predtým, dokonca s rýchlejším schnutím. Dodáva sa vo väčších ekonomickejších baleniach. Samozrejme, má všetky kľúčové vlastnosti Eco-Sol MAX atramentov: vysoká vonkajšia životnosť, odolnosť proti poškriabaniu, chemická odolnosť a široký rozsah farieb.

Eco-Sol MAX3 sú dostupné vo farbách CMYK, Lc, Lm a Lk a môžu byť kombinované s bielou a metalickými ECO-Sol MAX2 atramentami (pre tlačiarne, ktoré používajú tieto atramenty). Sú dostupné v novom, ekonomickom 500 ml balení, pre vyššiu produkciu. Pre zákazníkov s menšou produkciou sú tiež dostupné 220 ml kazety*. 

*500 ml kazety sú dostupné vo farbách CMYK, Lc, Lm a Lk. 200 ml sú dostupné v farbách CMYK.

Eco-Sol MAX3 sú dodávané so všetkými novými eco-solventnými tlačiarňami Roland DG. Atramenty sú tiež dostupné pre našich verných zákazníkov. Sú dostupné pre modelové rady VersaSTUDIO, VersaCAMM, VersaEXPRESS, VersaArt a SOLJET.

Návod na upgrade

Eco-Sol MAX3 majú extrémne široký farebný gamut, vďaka ktorému dosahujú plné a živé výsledky. Vďaka Light Black farbe je zlepšená reprodukcia sivých gradientov a stabilita telových farieb. Vďaka tomu prinášajú tieto atramenty unikátnu kvalitu a vernosť.  

Výtlačky sú odolné v interiéri aj v exteriéri,vysoko odolné voči poškriabaniu aj bez potreby laminácie. Eco-Sol MAX3 sú tiež vhodné pre produkciu výtlačkov, ktoré vyžadujú konečnú úpravu, ako zváranie, zošívanie, atď.

Atramenty Eco-Sol MAX3 schnú rýchlejsie. Tlačiť môžete na široké spektrum materiálov a vďaka tomu, že tvrdnú takmer okamžite, môžete výtlačky aplikovať hneď ako vyjdu z tlačiarne. S použitím navíjacieho systému vám umožňujú dlhotrvajúcu tlač bez prestávok, dokonca aj vo vysokorýchlostnom režime tlače.

Eco-Sol MAX3 používa:

Zhrnutie

  • Vysoko trvanlivý, odolný proti poškriabaniu a prakticky bez zápachu.
  • Podpora pre rad natieraných aj nenatieraných médií.
  • Rýchle, konzistentné sušenie pri farebných obrázkoch aj pri ostrom texte.
  • Šetrný k životnému prostrediu, certifikát GREENGUARD gold.
  • Nové ekonomicke 500 ml balenie.

Kontaktný formulár