Roland DG Mobile Panel 2

Softvérová aplikácia pre diaľkové ovládanie tlačiarne

Ovládací panel tlačiarne priamo vo vašom smartfóne alebo tablete, vám pomocou pripojenia Bluetooth umožňuje prevádzkovať tlačiareň jednoducho a efektívne.

Funkcie tlačiarne, ako skúšobná tlač, čistenie, kontrola stavu tlačiarne môžete teraz spustiť na diaľku.

Môžete tiež zadať rôzne parametre, napríklad smer tlače a rezu a smer skenovania. Ovládací panel uľahčuje použitie, aj pre tých, ktorí nikdy predtým tlačiareň nepoužívali.

Roland DG Mobile Panel 2 podporuje 6 jazykov - japončinu, angličtinu, taliančinu, nemčinu, španielčinu, francúzštinu - a je kompatibilný so sériami Roland DG TrueVIS VG2, TrueVIS SG2 a TrueVIS VG.

(Poznámka: firmvér série VG sa musí aktualizovať na najnovšiu verziu).

Priamy prístup k manuálom

S Roland DG Mobile Panel 2 získate okamžitý prístup k technickým manuálom a dokumentom. Prevádzkové postupy sú vysvetlené v jednoduchých a zrozumiteľných pokynoch.

Prijímajte aktualizácie pomocou PUSH notifikácií

Váš smartfón alebo tablet prijíma aktualizácie o tlači alebo čistení, takže môžete efektívne riadiť výrobu, aj keď práve nie ste pri tlačiarni.

Rýchle pripojenie pomocou Bluetooth

Aplikáciu Roland DG Mobile Panel 2 jednoducho stiahnete z App Store alebo Google Play. Po inštalácii sa na zariadení zobrazia všetky tlačiarne * v dosahu Bluetooth. Vyberiete tlačiareň, ktorú chcete práve prevádzkovať a môžete začať.

* Súčasne je možné pripojiť iba jednu tlačiareň.

Kontaktný formulár