Autorizované servisné stredisko Roland DG

 

Otváracie hodiny  
Pondelok 8:00 - 17:00                                                               
Útorok 8:00 - 17:00
Streda 8:00 - 17:00
Štvrtok 8:00 - 17:00
Piatok 8:00 - 15:00

E-mail: servis@alphaset.sk                      Tel: 02 / 6381 2255

V ALPHASET-e sa radi postaráme o vaše stroje. Zakladáme si na ľudskom prístupe. Snažíme sa vždy poskytnúť odbornú pomoc a naši servisní technici majú dlhoročné skúsenosti v oblasti údržby a inštalácie strojov Roland DG.

V prípade, že sa potrebujete objednať na servis napíšte nám krátky e-mail, aj so stručným opisom servisnej udalosti, alebo závady na servis@alphaset.sk, alebo zavolajte na 02 / 6381 2255.

Naši certifikovaný technici sa s Vami spoja a ochotne Vás budú informovať o ďalšom postupe.

 

 

Global SE Awards 2018

Vincent Votruba
Zastupovanie ALPHASET spol. s.r.o.
Technikom Roland DG: 3 roky

"Bol som už veľmi hrdý na to, že som bol vybraný, aby som sa mohol zúčastniť finále Global SE Awards 2018 a obsadiť tretie miesto bolo úplne neočakávané. Uvedomil som si, že moja tvrdá práca a tréning sa vyplatili a budem mať väčšiu istotu v interakcii s klientmi. Hneď po tom, ako boli výsledky oznámené, kontaktoval som nášho výkonného riaditeľa na Slovensku. Správu som tiež poslal svojim najbližším priateľom a rodine, aby som sa podelil o svoje skúsenosti a úspech. Celý tento zážitok je nezabudnuteľný a zostane v mojej mysli už dlho. Byť tu v Japonsku, s toľkými motivovanými a vysoko kvalifikovanými technikmi, zdieľajúc rovnakú vášeň a nadšenie pre technológiu a zákaznícky servis, nás všetkých obohatilo a veľa sme ja jeden od druhého naučili."

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím