EJ atrament

EJ INK je atramentová farba novej generácie od spoločnosti Roland DG, ktorá ponúka dlhodobú životnosť, širokú podporu médií a vynikajúce obrazové výsledky - to všetko za ekonomickú cenu. Navrhnuté pre dlhé tlačové cykly, rýchlo schne a dá sa rýchlo a ľahko vymeniť za behu v 4-farebnej konfigurácii.

EJ INK sa dodáva v hromadnom atramentovom systéme, ktorý obsahuje osem kaziet 1000 ml. Pomocná nádrž s objemom 220 ml umožňuje výmenu atramentovej kazety bez zastavenia procesu tlače. V režime štyroch farieb poskytuje systém Roland Ink System dva litre na jednu farbu, pričom sa automaticky prepne na záložný atrament, keď sa vyčerpá ten primárny, čím sa umožní nepretržitá tlač.

Kazety s obsahom 1000 ml šetria užívateľom až 35% atramentu oproti iným tlačiarňam.

V kombinácii s EJ-640 integrovaným systémom trojitého ohrievača EJ INK rýchlo schne. Dokonca aj vo vysokorýchlostných režimoch ponúka rýchle a rovnomerné výsledky sušenia, ktoré zvyšujú jas a kvalitu obrazu. EJ INK ponúka väčšiu odolnosť voči poškriabaniu a chemickej odolnosti s trvanlivosťou okolo troch rokov v exteriéri bez laminácie.

Hoci EJ INK je navrhnutý s ohľadom na ekonomickosť, v kvalite je nekompromisný. Rýchlo schnúca receptúra zlepšuje sýtosť obrazu a ponúka rovnaké kvality obrazu, aké by ste očakávali od atramentov Roland DG. S dvojitým CMYK alebo CMYK Light Cyan, Light Magenta a Light Black atramentom; na EJ-640 môžu tak používatelia vytvárať grafiku s jemnými detailmi, plynulými prechodmi a úžasnými neutrálnymi šedými odtieňmi.

EJ atrament používa:

 

Zhrnutie

  • Nízka cena atramentu v 1-litrových kazetách vám ušetrí až 35% oproti iným tlačiarňam.
  • Poskytuje nízku spotrebu atramentu v kombinácii s tlačiarňou SOLJET EJ-640.
  • K dispozícii v duálnom CMYK alebo CMYKLcLmLk.
  • Rýchlo schnúci EJ INK v kombinácii s troj-ohrievacím systémom pre rýchlu tlač na EJ-640.
  • Systém hromadného atramentu určený na nepretržitú výrobu s jednoduchou a čistou výmenou kazety.
  • Dlhodobá životnosť v exteriéri s vynikajúcou odolnosťou voči poškriabaniu a chemikáliám.

Kontaktný formulár

Testovaci blok

TrueVIS™ atrament je k dispozícii v praktických vreckách s objemom 500 ml a úhľadne sa zmestí do opakovane použiteľných kaziet a skrytých zásobníkov atramentu pre čisté použitie a menej odpadu. TrueVIS™ spĺňa prísne environmentálne štandardy a požiadavky užívateľov na zníženú cenovú réžiu atramentových tlačiarní, ktoré neuberajú na klavite ani farebnosti výt

Testovaci blok

Testovaci blok 2

TrueVIS™ atrament je k dispozícii v praktických vreckách s objemom 500 ml a úhľadne sa zmestí do opakovane použiteľných kaziet a skrytých zásobníkov atramentu pre čisté použitie a menej odpadu. TrueVIS™ spĺňa prísne environmentálne štandardy a požiadavky už

Testovaci blok 2