Gravírované predmety

Gravírovanie predmetov sa do veľkej miery používa na výrobu darčekových predmetov alebo suvenírov. Gravírovanie textu, obrázku alebo symbolu dokáže pridať konkrétnemu predmetu na hodnote a exkluzivite. Niektoré predmety môžu mať osobitný význam pre jednu osobu alebo aj istú skupinu ľudí.

Roland DFSHAPE DE-3 dokáže napríklad vygravírovať text, obrázok alebo symbol na vonkajšiu aj vnútornú stranu prsteňa. Stroj precízne gravíruje sklo, čím sa môžu poháre, fľaše od šampanského alebo vázy rýchlo premeniť na jedinečné a cenné darčeky. Medzi ďalšie populárne propagačné predmety patria perá, vínové fľaše, ozdobné taniere, medaile alebo manžety.

Nekonečné možnosti

Gravírovacie stroje od Roland-u môžu byť použité aj na gravírovanie značiek, menoviek, plakiet, tabúľ, štítkov a pod. V priemyselnom odvetví sa tieto stroje používajú napríklad na gravírovanie sériových čísiel, špecifikáciu produktov alebo na firemné logo.

Pozrite si video

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím