ErgoSoft Roland Edition 3

ErgoSoft Roland Edition 3, vyvinutý tak, aby sa dokonale integroval s technológiami sublimácie farieb Roland.

Kombinuje intuitívne nástroje na úpravu obrázkov a tlačový výstup s rozsiahlou správou farieb a vylepšenými pracovnými postupmi - čo umožňuje používateľom prijímať viac tlačových úloh s minimálnym množstvom odpadu a maximálnymi výsledkami.

Ergosoft Roland DG Edition 3 má navyše veľmi intuitívne užívateľské rozhranie so všetkými ľahko prístupnými funkciami, ktoré maximalizuje efektívnosť vášho pracovného postupu v tlači.

Nástroje, ktoré vám pomôžu pri tlači

Ergosoft Roland DG Edition 3 poskytuje okrem scaling, nesting, automatickej funkcie tiling, orezávania a ďalších základných pomôcok RIP aj niekoľko pokročilých funkcií, ktoré zahŕňajú; farebné knižnice, možnosti variabilných dát a výpočet úlohy. Navrhnuté pre použitie s tlačiarňami Roland vo všetkých farebných režimoch, umožňuje pracovať v mnohých rôznych tlačových prostrediach a má tlačové režimy pre najbežnejšie médiá.

Dostupné v troch balíkoch

Ergosoft Roland DG Edition 3 je k dispozícii v troch rôznych balíkoch, aby splnil požiadavky každého profesionála v oblasti tlače.

Ergosoft Roland DG Edition 3 (Štandard) Ergosoft Roland DG Edition 3 PLUS Ergosoft Roland DG Edition 3 SPECIAL PLUS
PODPOROVANÉ TLAČIARNE
RT-640 Všetky štandardné Roland tlačiarne -  level 1 až 3 RF-640 8C
RT-640M Level 4 EJ-640 DECO
XT-640 Zahŕňa rezacie plotre - level 1 VS-300iS-GO
Zahŕňa rezacie plotre - level 1   ZT-1900
    IU-1000F
    XT-640S
    Zahŕňa rezacie plotre - level 1

*Ak už používate predchádzajúcu verziu alebo Ergosoft Roland Editions 1 alebo 2 - Standard, PLUS alebo SPECIAL PLUS - môžete získať túto aktualizáciu zadarmo, aby ste mohli využívať všetky nové funkcie zahrnuté v Ergosoft Roland DG Edition 3. Aktualizácia je zadarmo do konca septembra 2020.

Novinky

ErgoSoft Roland Edition 3 je vybavený novými funkciami, ktoré boli navrhnuté na automatickú optimalizáciu farebného výstupu a zefektívnenie pracovného postupu:

 • Control Center - poskytuje rýchly prístup k hlavným funkciám.
 • Queue Manager - umožňuje prispôsobenie pracovných priestorov.
 • Swatch Books - zlepšuje možnosti vyhľadávania farieb, napríklad nájdením najbližšej farby v zozname farieb SwatchBookov 
  Ak sa skutočné tlačené farby líšia od očakávanej priamej farby, nová funkcia (Patch generation) automaticky generuje farby najbližšie k priamej farbe.
 • Job Preset - novo pridaná funkcia, ktorá umožňuje používateľom definovať rôzne parametre úlohy podľa konkrétnych požiadaviek zákazníka a tlačového prostredia pre pravidelne sa opakujúce úlohy.
 • Swatch Matcher - minimalizuje farebné rozdiely pri použití viacerých tlačiarní.
 • Job Costing - vypočíta náklady na atrament a náklady tlačiarne pre danú úlohu.
 • Variable Data Basic umožňuje vytvárať pevné šablóny s prispôsobeným textom a personalizované obrázky, ktoré sa môžu automaticky pridať do tlačových úloh - importovať údaje zo súborov .txt alebo .csv.
 • Color Books (vzorkovník) vytvára tlačové úlohy s farebnými knihami definované v RGB alebo Lab (štandardných grafoch pre priemysel) od spoločnosti FOGRA a Pantone®.
 • Quality Control Basic (ColorQPC) monitoruje a certifikuje presnosť farieb - identifikuje rozdiely farieb a zabezpečuje správnu farebnú tlač.
 • Cut Basic umožňuje používateľom naraz spúšťať až štyri CutClients pre rezanie vzorov alebo kreslenie na papier, kombinovať tlačiarne Texart s frézkami Roland alebo inými veľkoformátovými rezačkami.
 • Odstraňovanie farby z pozadia - umožňuje selektívne odstraňovať špecifické farby z obrazových súborov.
 • System Guard - zálohuje rôzne údaje použité na tlač. Používatelia môžu tiež vopred určiť, ktoré dátové súbory nie sú potrebné, a tieto súbory sa automaticky odstránia. To udržuje priestor na disku PC neustále optimalizovaný pre tlačový proces bez stresu.

ErgoSoft Roland DG Edition 3 obsahuje Aurelon PDF engine pre rýchlejšie RIP časy, spracovanie a zlepšenie celkového výkonu RIP a správy farieb - umožňuje používateľom prezerať si ukážky viacerých PDF súborov.

Zjednodušené užívateľské rozhranie poskytuje štandardné nástroje, ako napríklad step & repeat a nahradenie farieb, ktoré sú ľahko dostupné z ponuky vlastností. Okrem skaling, nesting, automatickej funkcie tiling a ďalších základných prvkov poskytuje tiež novú funkciu inteligentného vyplňovania, obdĺžnikové nesting a neobmedzené hot folders - priečinky.

Ergosoft Roland DG Edition 3 SPECIAL PLUS obsahuje pokročilý driver pre tlačiareň XT-640S-DTG Direct-To-Garment. Driver môže definovať viac vrstiev (CMYK, biela, rýchlosť skenovania a posuvu), nastavujú poradie rozloženia a používajú rôzne prechody v rámci jednej úlohy (t.j. 4 prechody bielej vrstvy 720 x 720 dpi a 6 prechodov CMYK 720 x 720 dpi).

Roland ErgoSoft Roland Edition 2 systémové požiadavky
Operačný systém Windows® 10 (32/64-bit)
CPU Intel Core i7-7700K (4.2 GHz) zásuvka 1151 a viac
RAM 8GB a viac na 32-Bit - 16GB a viac na 64-Bit
Grafická karta a monitor Rozlíšenie 1600 x 900 a viac
Voľné miesto na disku (HDD / SSD) Odporúčajú sa 2 disky SSD.
512 GB na spustenie inštalácie programu
512 GB na ukladanie ripovaných údajov a spooling údajov

Kontaktný formulár

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím