Tlačiace / Rezacie plotre

TrueVIS SG séria

Či už práve začínate alebo chcete rozšíriť výrobu, nové tlačiarne rady TrueVIS SG ponúkajú všetkú kvalitu a všestrannosť Rolandu, a to za bezkonkurenčnú cenu. TrueVIS uvádzajú novú éru integrovanej tlače a kontúrového rezania a rada SG dodá hodnotu, ktorú potrebujete pre rýchly a ľahký rozvoj svojho podnikania. Dozvedieť sa viac.

TrueVIS SG séria

TrueVIS VG séria

S úplne novou TrueVIS VG sériou budúcnosť Print & Cut práve prichádza! Nove tlačové hlavy, ktoré prinášajú lepšie výtlačky ešte efektívnejšie. Nové atramenty, ktoré produkujú živé a energické farby. Nová technológia rezania s väčšou presnosťou. Nová technológia pre komunikáciu pomocotu mobilu či tabletu a ešte mnoho viac. Dozvedieť sa viac.

TrueVIS VG séria

SOLJET Pro 4 XR-640

SolJet Pro 4 XR-640 je najväčší a najrýchlejší tlačiaci/rezací ploter od Rolandu. Vďaka jeho výnimočnej kvalite tlače, všestrannosti a účinnosti získate veľký náskok pred konkurenciou. Dozvedieť sa viac.

SOLJET Pro 4 XR-640

VersaSTUDIO BN-20

Prvá stolná eco-solventná tlačiareň kombinujúca tlač a orez až do šírky 51 cm. Tlačí s CMYK + bielym alebo CMYK + metalickým strieborným atramentom. Dozvedieť sa viac.

VersaSTUDIO BN-20

VersaCAMM SP-540i/300i

Jednoduchá obsluha + nízke počiatočné náklady = kvalitné výstupy. Dozvedieť sa viac.

VersaCAMM SP-540i/300i

VersaCAMM VS séria

Metalická a biela farba, tlač a rezanie, rýchlosť a kvalita.... Možnosti tlačiarní VersaCAMM VS série sú takmer neobmedzené. Stačí si len vybrať kombináciu, ktorá najviac vyhovuje Vašim potrebám. Dozvedieť sa viac.

VersaCAMM VS séria

VersaUV LEC-540/330

VersaUV vytlačí Vaše návrhy v CMYK + bielej farbe a dokončí pomocou niekoľkých vrstiev transparentného laku, ktorý vytvára nevídané efekty. Dozvedieť sa viac.

VersaUV LEC-540/330

SOLJET Pro III XC-540MT

Prvá veľkoplošná digitálna tlačiareň s metalickou striebornou farbou! Dozvedieť sa viac.

SOLJET Pro III XC-540MT

SOLJET Pro III XC-540

Ideálny stroj pre široké spektrum aplikácií vrátane samolepiek, POP grafiky, banerov, grafiky na vozidlách ďalších. Dozvedieť sa viac.

SOLJET Pro III XC-540