Značenia

Roland DG je už niekoľko rokov inovatívnym lídrom v oblasti tlače. Ponúkame stroje na výrobu smerových značiek, nálepiek na okná, banerov, reklamných tabúľ, menoviek, vlajok a iné. Naše zariadenia sú ideálnym partnerom pre výrobu všetkých druhov značení.

Signmaking vinyl cut signs

 

Používajte naše veľkoformátové tlačiarne alebo tlačiarne s integrovaným rezaním aby ste dosiahli najvyššiu kvalitu značenia. Nálepky na okná, autá, podlahy alebo steny sú len niektoré príklady toho, čo je možné s týmito zariadeniami dosiahnuť. Ďalej môžete používať tlačiarne napr. na označenie symbolov (piktogramov) pre verejné toalety, výťahy, núdzové východy a iné.

Naše rezacie plotre môžu byť rovnako použiteľné na rôzne pútače a reklamu. Môžete jednoducho vyrezať písmená a tvary do fólie podľa Vášho výberu, aby ste vytvorili jedno farebné alebo dvojfarebné značenie.

Gravírovanie je ďalšia možnosť. Použitím našich gravírovacích strojov môžete vytvoriť pútavé a odolné reklamné tabule, menovky vyrezané do dreva, kovu alebo plastu. Gravírované symboly sú takisto populárne.

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím