ErgoSoft Roland Edition 2

ErgoSoft Roland Edition 2, vyvinutý tak, aby sa dokonale integroval s technológiami sublimácie farieb Roland, kombinuje intuitívne nástroje na úpravu obrázkov a tlačový výstup s rozsiahlou správou farieb a vylepšenými funkciami pracovného toku - čo umožňuje používateľom prijímať viac tlačových úloh s minimálnym množstvom odpadu a maximálnymi výsledkami.

ErgoSoft Roland Edition 2 ponúka okrem scaling, nesting, funkcie automatic tiling, orezania a ďalších základných prvkov softvéru RIP pokročilé funkcie, ktoré zahŕňajú vzorkovníky, možnosti variabilných dát a výpočet úloh. Navrhnuté pre použitie s tlačiarňami Texart vo všetkých farebných režimoch, umožňujú používateľom pracovať v tlačových prostrediach a režimoch tlače pre najbežnejšie látky a médiá.

Novinky

ErgoSoft Roland Edition 2 je vybavený novými funkciami, ktoré boli navrhnuté na automatickú optimalizáciu farebného výstupu a zefektívnenie pracovného postupu:

 • Variable Data Basic umožňuje vytvárať pevné šablóny s prispôsobeným textom a personalizované obrázky, ktoré sa môžu automaticky pridať do tlačových úloh - importovať údaje zo súborov .txt alebo .csv.
 • Možnosť Color Books (vzorkovník) vytvára tlačové úlohy s farebnými knihami definované v RGB alebo Lab (štandardných grafoch pre priemysel) od spoločnosti FOGRA a Pantone®.
 • Quality Control Basic (ColorQPC) monitoruje a certifikuje presnosť farieb - identifikuje rozdiely farieb a zabezpečuje správnu farebnú tlač.
 • Cut Basic umožňuje používateľom naraz spúšťať až štyri CutClients pre rezanie vzorov alebo kreslenie na papier - kombinovať tlačiarne Texart s frézkami Roland alebo inými veľkoformátovými rezačkami.

ErgoSoft Roland Edition 2 má teraz k dispozícii PDF engine pre rýchlejšie RIP časy a spracovanie (až o 40% rýchlejší) na zlepšenie celkového RIP výkonu a správy farieb - umožňuje užívateľom prezerať si viac náhľadov PDF súborov.

Zjednodušené užívateľské rozhranie poskytuje štandardné nástroje, ako napríklad step & repeat a nahradenie farieb, ktoré sú ľahko dostupné z ponuky vlastností. Okrem skaling, nesting, automatickej funkcie tiling a ďalších základných prvkov poskytuje tiež novú funkciu inteligentného vyplňovania, obdĺžnikové nesting a neobmedzené hot folders - priečinky.

Zhrnutie

 • Výkonný nový motor poháňa výrobu.
 • Zjednodušené rozhranie s ľahko prístupnými nástrojmi.
 • Nové obdĺžnikové image nesting.
 • Plynulé prechody a lepšie umiestnenie bodiek z novej digitálnej tlače a Stochastic 3s dithering vzorov.
 • Zámena farieb teraz podporuje formát TIFF a výmena farieb špecifických pre obrázok môže byť vykonaná cez bodové kanály.
 • Vylepšené práva používateľov na zvýšenie bezpečnosti výroby.
 • Neobmedzené hot folders.
Roland ErgoSoft Roland Edition 2 systémové požiadavky
Operačný systém Windows® 10 (32/64-bit)
Windows® 8/8.1 (32/64-bit)
Windows® 7 Professional (32/64-bit)
Windows® 7 Home (32/64-bit)
CPU Intel® Core™ i3; 3 GHz a viac
RAM 8 GB a viac
Grafická karta a monitor Rozlíšenie 1600 x 900 a viac
Voľné miesto na disku (HDD / SSD) 100 GB a viac

 

Kontaktný formulár