Cotodesign

Softvérová šablóna pre jednoduché navrhnutie a vedenie online obchodu.

cotodesign je inovatívny softvérový balík na správu dizajnu a tlače pre personalizovanie predmetov. Objednávanie do výroby je možné priamo cez online obchod, ktorý pomocou neho viete navrhúť a spustiť.

Vďaka cotodesign si Váš zákazník bude vedieť objednať svoj dizajn na tričko priamo z pohodlia domova cez webový prehliadač. Sofistikovaný softvér, ktorý komunikuje s tlačiarňami a gravírkami Roland.

 

  • Jednoduché použitie a integrácia do prostredia obchodu, zrozumiteľný softvér aj pre pracovníkov obchodu.
  • Pracuje v kombinácii s výberom kompaktných a intuitívnych zariadení Roland DG.
  • Intuitívne rozhranie umožňuje zákazníkom prispôsobiť si širokú škálu tovaru.
  • Zákazníci sa pripájajú k wi-fi sieti obchodu a používajú fotografie zo svojich mobilných zariadení.
  • Používajú ho popredné značky na hromadné prispôsobovanie výrobkov, ako sú šperky, kozmetické obaly a ďalšie.

Nechajte svojim zákazníkom voľnú ruku

Nech sa pohrajú s vlastnými jedinečnými vzormi a aplikujú ich na široké množstvo darčekových predmetov (tričká a odevy, tašky a doplnky, perá a kancelárske potreby, puzdrá na smartfóny, mementá, suveníry a oveľa viac). Umožnite im kreatívne sa zapojiť do procesu personalizácie.

Kompatibilita so zariadeniami Roland

cotodesign je kompatibilný s radom kompaktných, ľahko použiteľných zariadení Roland DG, ktoré sú ideálne pre použitie v maloobchodných prostrediach, pri rôznych eventoch a automaticky otváraných oknách. Vďaka uzavretým pracovným oblastiam, tichému ovládaniu a certifikovaným atramentom sú postavené s ohľadom na bezpečnú a ľahkú obsluhu.

Séria VersaUV LEF/LEF2

UV-LED stolová tlačiareň

Séria LEF2 umožňuje plnofarebnú tlač, bielu tlač a textúrované, reliéfne, lesklé a matné povrchové úpravy výrobkov do hrúbky 100 mm. Prispôsobte si púzdra a pomôcky pre telefóny, propagačné predmety, ako sú perá a retiazky na kľúče, trofeje, drevo, sklo a akrylové výrobky. K dispozícii v 3 veľkostiach.

VersaSTUDIO BN-20

Stolná tlačiareň/ploter

BN-20 kombinuje plnofarebnú tlač s integrovaným rezaním do jedného neuveriteľne kompaktného zariadenia na prispôsobenie širokej škály produktov, ako sú malé transparenty, nálepky a štítky, tričká a odevy.

VersaSTUDIO BT-12

Tlačiareň priamo na odev

Tlačte priamo na bavlnené tričká, oblečenie, tašky a mnoho ďalších produktov za pár minút s Roland VersaSTUDIO BT-12. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti je ideálny na použitie v stánkoch, múzeách, fotografických štúdiách, obchodoch so zvieratami, suvenírmi, športových obchodoch a v maloobchodných a eventových priestoroch.           

DGSHAPE LD-80

Laserová digitálna zlatička

S LD-80 môžete pridávať text, logá a grafiku do rôznych kovových a holografických fólií pre luxusnú personalizáciu malých výrobkov vrátane plniacich pier, krytov smart telefónov, kancelárskych potrieb, kozmetických obalov, doplnkov a viac.

METAZA MPX-95

Metal printer

MPX-95 je ideálny pre aplikácie na predajni a v obchode. Je vynikajúcim riešením na prispôsobenie rôznych kovových predmetov, ako sú perá, šperky, slnečné okuliare, plakety, prívesky pre domáce zvieratá a ďalšie.

CAMM-1 GS-24

Rezací ploter

CAMM-1 GS-24 rýchlo a efektívne reže širokú škálu vinylu, vrátane vločiek, čo ho robí ideálnym pre výrobu personalizovaných nálepiek, transferov pre prenos grafiky na odevy a ďalšie doplnky.

 

4 jednoduché kroky - od personalizácie produktu po tlač, objednanie a predaj

cotodesign poskytuje intuitívny dizajn orientovaný na zákazníka a jednoduchý pracovný postup objednávky na prispôsobenie produktu. Softvér založený na prehľadávači umožňuje zákazníkom ľahko vytvárať originálne návrhy pomocou svojich vlastných fotografií, obrázkov a textu na rade šablónových produktov pomocou webovej aplikácie cotodesign na tablete alebo počítačovom termináli v obchode.

Produktový rozsah a úroveň prispôsobenia určuje predajca alebo vlastník značky na základe individuálnych potrieb svojich zákazníkov. Jednoduché rozhranie umožňuje zamestnancom obchodu rýchlo a ľahko tlačiť navrhnuté dáta zákazníkov na zvolený produkt, a to aj bez technických znalostí digitálnej tlače. Stav objednávky je možné spravovať aj centrálne, aby sa zabezpečil plynulý chod od prijatia objednávky po tlač a doručenie personalizovaného produktu zákazníkovi.

Intuitívne rozhranie

Zákazníci sa vedia jednoducho pripojiť k online obchodu cez wi-fi a preniesť svoje fotografie zo smart zariadenia priamo do Vášho počítača.  Môžu rýchlo upraviť veľkosť fotografií, pridať text a ďalšie efekty tak, aby zodpovedali tvaru produktu, ktorý si chcú prispôsobiť.

Od objednania po tlač

Objednávku riadi spoločnosť Cotodesign Print Manager - softvérový nástroj, ktorý spracováva objednávku a automaticky odosiela návrhový súbor do softvéru VersaWorks 6 RIP, ktorý spracováva súbor na tlač na vybranom zariadení Roland. Môžete tiež ľahko sledovať stav objednávky.

 

Roland cotodesign systémové požiadavky
Operačný systém  Windows 10® 64-bit
CPU Intel Core i Series alebo lepšie
RAM 8 GB a viac
Grafická karta a monitor Rozlíšenie 1920 x 1080 a viac
HD 1 GB alebo viac (iba pre tento softvér)/NTFS
Webový prehliadač Google Chrome ver. 67
Optická mechanika DVD-ROM
Iné

Ethernetový port, USB port, internetové pripojenie, Adobe Acrobat Reader, Roland VersaWorks 6.0 a VersaWorks Dual 1.6.11 alebo novší (na rovnakom počítači musia byť nainštalované cotodesign a VersaWorks)

Klientské terminály
Operačný systém iOS alebo novší Android 6.0 alebo novší Windows 10 64-bit  MacOS 10.13 alebo novší
Webové prehliadače (testované) Google Chrome ver. 67 Google Chrome ver. 67 Google Chrome ver. 67  Google Chrome ver. 67
Monitor 1280 x 720 alebo viac 1280 x 720 alebo viac 1920 x 1080 alebo viac 1920 x 1080 alebo viac
Iné

Je schopný sa pripojiť k Server PC cez sieť

Podporované zariadenia
VersaUV LEF-12/12i/20/200/300, LEF2-200/300, VersaSTUDIO BN-20, BT-12, CAMM-1 GS-24, METAZA MPX-90/95, LD-80, SF-200.

Uvedené technické parametre, dizajny a rozmery sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.

Kontaktný formulár