Roland DG a ALPHASET Bratislava

ALPHASET Bratislava ALPHASET Bratislava, autorizovaný predajca Roland DG je už 20 rokov Vašim partnerom v oblasti reklamnej techniky. Ponúkame najmodernejšie technológie a materiály na tlač, popisovanie a vyrezávanie používané v reklamnom priemysle. Kontaktujte nás.

ALPHASET spol. s r.o. je 

  • autorizovaný predajca Roland DG

  • autorizované servisné stredisko Roland DG

  • autorizované Demo centrum Roland DG

ALPHASET Bratislava - budova

Roland DG Corporation

Roland DG Corporation vyrába veľkoformátové tlačiarne, rezacie plotre, tlačiace/rezacie plotre (Print/Cut), gravírovky a frézy, laserové skenery a metal printre. Tieto produkty sa používajú hlavne v grafickom priemysle.

Roland DG bola založená 1.mája 1981 ako dcérska spoločnosť Roland Corporation v Osaku (Japonsko), ktorá je známa v hudobnom svete pre rozvoj MIDI technológie a pre výrobu sofistikovaných digitálnych hudobných zariadení, vrátane klávesových syntetizátorov, nahrávacích zariadení a ďalších súvisiacich technológií.Spočiatku spoločnosť fungovala ako výrobca počítačových hudobných periférií. Rok po založení Roland DG Corporation predstavila svoj ​​prvý kresliaci ploter, DXY-100. Druhý úspech bol predstavený v roku 1988, kedy spoločnosť vydala svoj prvý rezací ploter. PNC-1000 uviedol Roland DG Corporation natrvalo do reklamného priemyslu. Roland DG je na svetová jednotka v poskytovaní veľkoformátových atramentových tlačiarní pre grafický priemysel.

Hlavný distribútor produktov Roland DG pre Slovensko je Roland DG Benelux - www.rolanddg.be